Iako je sve izgledalo bajno, vodili smo 2:0 nakon 34 minute, odjednom je uslijedio veliki pad.
Katar je pogodio za 2:1 u 42. minuti, imao dobru šansu i za 2:2, ali u nastavku djeluje da su oni ti koji su opasniji i bližoi našem golu.
Reprezentativci BiH djeluju pogubljeno, a selektor Sergej Barbarez napravio je neke neočekivane i čudne poteze.
Već na poluvremenu je izvadio Ivana Šunjića, a ubacio Benjamina Tahirovića, što mnogi ne mogu da shvate.
Kasnije je u 64. minuti izbacio iz igre Nikolu Katića i Edina Džeku, a u igru poslao Dennisa Hadžikadunića i Ermina Mahmića.
Edin Džeko bio je vidno ljut dok je izlazio, ne vjerujući da on mora napolje, a nije sakrivao bijes ni kada je došao do klupe.
Dijamant nije krio veliko nezadovoljstvo, a u jednom trenutku je prišao i Sergej Barbarez, ali Džeko je nastavio da izbacuje bijes koji je imao u sebi.