Jedan od najpopularnijih regionalnih kantautora, Željko Joksimović, nastupio je sinoć na tvrđavi Kastel, gdje je pred više hiljada posjetilaca priredio veče ispunjeno emocijama, hitovima i sjajnom atmosferom. Koncert, koji je bio jedan od najiščekivanijih muzičkih događaja ovog ljeta u Banjaluci, okupio je publiku svih generacija.
Od prvih taktova bilo je jasno da publiku očekuje posebno veče. Joksimović je nizao svoje najveće hitove koje su posjetioci pjevali zajedno sa njim od početka do kraja nastupa.
Ambijent tvrđave Kastel još jednom se pokazao kao idealna pozornica za velike muzičke spektakle. Uz vrhunsku produkciju, kvalitetan zvuk i rasvjetu, koncert je protekao u znaku dobre energije i snažne interakcije izvođača sa publikom. Brojni posjetioci stigli su iz drugih gradova BiH i regiona kako bi prisustvovali ovom događaju.
“Moram da kažem da sam stvarno srećan. Dugo nisam dolazio u Banjaluku, ali suštinski, nisam ni imao mnogo koncerta u poslednje vreme, tako da mi ovo zaista mnogo znači”, rekao je Joksimović.
Tokom dvočasovnog nastupa Joksimović je više puta zahvalio publici na podršci, ističući da se uvijek rado vraća u Banjaluku. Posebne emocije izazvale su njegove balade, kada je čitav prostor ispred bine bio obasjan svjetlima mobilnih telefona, stvarajući impresivnu sliku koja će mnogima ostati u sjećanju.
Organizator ovog koncerta je agencija “Travel 4 Fun”.