Reprezentacija BiH je jučer odigrala utakmicu protiv Katara, a Zmajevi su pobjedom 3:1 ostvarili plasman u nokaut fazu Svjetskog prvenstva.
Na stadionu u Seattleu bilo je oko 60 hiljada navijača na tribinama, a prema procjenama više od polovine je bh. navijača.
Vlada je odlična atmosfera navijači su pružali veliku podršku Zmajevima. Međutim, zabilježena je i jedna situacija koja je privukla pažnju.
Među našim navijačima pojavio se muškarac u dresu Zmajeva, a oko pojasa mu je bila omotana zastava Srbije.
To se nije svidjelo ostalima, koji su mu prvo prigovarali, a zatim je jedan od njih uzeo zastavu Srbije, te se udaljio sa tribine prema izlazu.
Video možete pogledati OVDJE.
Podsjetimo, naša reprezentacija u četvrtak 2. jula u 2 sata ujutro po našem vremenu u nokaut fazi igra utakmicu protiv Sjedinjenih Američkih Država.