Reprezentativac BiH Stjepan Radeljić je poslao poruku novom protivniku BiH na Mundijalu, domaćinu Sjedinjenim Državama.
- Bilo bi nevjerovatno izbaciti Sjedinjene Države sa prvenstva - rekao je Radeljić za radijsku stanicu SiriusXM FC.
Novinar SiriusXM FC Džon Morosi (Jon Morosi), koji je intervjuisao Radeljića, prenio je razgovor na X-u.
- Imaju zaista kvalitetan tim. Očekujemo vrlo tešku utakmicu. Bilo bi sjajno za nas i nevjerovatno kada bih ih izbacili - naveo je Morosi.
SAD i BiH igrat će 1. jula na Levis stadionu u Santa Klari, Kalifornija.