Jutrošnji Kolegijum je prošao u znaku važnih projekata koje započinjemo u našem gradu.
Kazao je ovo gradonačelnik Draško Stanivuković, koje je istakao kako je, između ostalog, u toku i postavljanje 150 novih podzemnih i nadzemnih kontejnera.
-U planu je i 40 novih autobuskih stajališta, kao i obnova i izgradnja 13 dječijih igrališta. Pored toga, tu su i važni projekti u oblasti vodosnabdijevanja iz projekta “Voda 3” – rekao je on.
Naglasio je kako je u toku i asfaltiranje više saobraćajnica, kako gradskih tako i seoskih.
-Počinjemo novi ciklus uređenja putnih pravaca i zelenog pojasa. Ova akcija će obuhvatiti gradska, prigradska i seoska područja. Radimo, gradimo i razvijamo našu Banju Luku – rekao je on.