Фото: ATV
Из полиције су навели да им је око 12.00 часова пријављено да је жена скочила са моста, те да су полицијски службеници изашли на терен.
"Прву помоћ су јој пружили грађани, а потом је преузела Служба хитне медицинске помоћи", навели су из бањалучке полиције.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу .