Ovim povodom oglasili su se iz kluba iz Galebe.
"Večeras je održana redovna izborno-izvještajna skupština NK GOŠK Gabela na kojoj su članovima predstavljena izvješća o radu i poslovanju u proteklom mandatnom razdoblju.
Izvješća su podnijeli predsjednik kluba Lujo Ilić i predsjednik Upravnog odbora Donko Jović, a sva izvješća jednoglasno su usvojena od strane Skupštine.
Na sjednici su jednoglasno izabrana i tijela upravljanja klubom za novi mandat.
Za predsjednika Skupštine izabran je Nikola Pehar, dok će dužnost dopredsjednika Skupštine obnašati Nikola Sušak.
Povjerenje članova Skupštine za novi mandat na čelu kluba ponovno je dobio predsjednik Lujo Ilić. Za prvog dopredsjednika kluba izabran je Dalibor Šimović, a za drugog dopredsjednika Darko Matić.
Predsjednik Upravnog odbora i dalje ostaje Donko Jović, a članovi Upravnog odbora su: Andrija Jurković, Anđelka Jurković, Ivan Ilić, Damir Bebek, Marica Jovanović, Tomo Šimović, Tomo Šišović, Zoran Prskalo, Ilija Jurković, Mario Marjanović, Robert Šiljeg i Josip Petrović.
U Nadzorni odbor izabrani su Andrija Buhovac kao predsjednik te Milenko Jurković i Pero Jurić kao članovi.
Novo vodstvo istaknulo je kako će prioriteti u predstojećem mandatu biti daljnje unapređenje infrastrukture stadiona, jačanje omladinske škole, ostvarivanje što boljih sportskih rezultata te nastavak stabilnog razvoja kluba na svim razinama.
Predsjednik kluba Lujo Ilić poručio je:
„Naš klub dolazi iz malog mjesta, ali je izuzetno velik po svojoj tradiciji, ljudima i ambicijama. Nastavit ćemo zajedno graditi još uspješniji GOŠK i stvarati uvjete za nove sportske uspjehe.“
Na kraju Skupštine upućena je zahvala gradonačelnici Čapljine Ivi Raguž i njezinim pomoćnicima na dolasku i sudjelovanju na Skupštini Nogometnog kluba GOŠK, kao i na kontinuiranoj potpori koju pružaju klubu. Istaknuto je kako je njihova podrška od iznimne važnosti te predstavlja dodatni poticaj za daljnji rad i razvoj NK GOŠK Gabela", stoji u objavi GOŠK-a.