Kako je objavio NK Rijeka, Zlomislić je napustio ovaj klub i karijeru će nastaviti u azerbejdžanskom Qarabagu.
Zlomislić se od Rijeke oprostio emotivnom porukom iz Amerike.
“Dragi Riječani i Riječanke, došlo je vrijeme za rastanak. Prošli smo zajedno mnogo lijepih, ali i teških trenutaka tokom proteklih pet godina. Posebno ću pamtiti osvajanje titule i Kupa Hrvatske, kao i trenutak podizanja trofeja. To je bila velika čast i privilegija”, poručio je Zlomislić.
Dvadesetsedmogodišnji golman iz Posušja, u Rijeku je stigao 2021. godine iz Širokog Brijega, u kojem je ponikao i proveo cijelu karijeru do tog trenutka.
Sada je došlo vrijeme za rastanak s Rijekom, koja će na ime obeštećenja od Qarabaga inkasirati 500.000 eura.
Zlomislić je dres Rijeke nosio 117 puta, a za reprezentaciju BiH je nastupio triput.