Košarkaški kampFoto: RTRS
Kamp je u Banji "Dvorovi" trajao sedam dana, a učestvovalo je 30 košarkaša i košarkašica, rođenih 2011. godine.
Pomoćnik ministra porodice, omladine i sporta Danijela Ćapin rekla je da Ministarstvo već 24 godine organizuje ljetni kamp sa sportskim savezima u Republici Srpskoj.
Mališani, česnici ovogodišnjeg kampa zahvalili su na ovako lijepim danima i moguđnosti da treniraju, ali i uživaju u sedmodnevnom kampu.