Srpska atletičarka Angelina Topić zauzela je drugo mjesto u disciplini skok u vis na Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu.
Topić je preskočila 1,95 metara, kao i Australijanka Elenor Paterson pa su njih dvije podijelile drugo mjesto. Srpska atletičarka je preskočila 1,85 metara; 1,90; 1,93 i 1,95, a na 1,99 je tri puta bila neuspješna.
Prvo mjesto osvojila je Ukrajinka Jaroslava Mahučih sa 1,97 metara.