Fudbalski klub Željezničar će u narednu sezonu ući sa izuzetno izmijenjenim igračkim kadrom u odnosu na prošlu sezonu, a jedan od fudbalera koji neće nositi dres Plavih sa Grbavice je napadač Hamza Jaganjac.
Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine je na Grbavici boravio kao posuđen igrač iz Istre. Tokom ove sezone zabilježio je 30 nastupa u kojima je postigao 4 gola i zabilježio tri asistencije, a sada se od kluba oprostio emotivnom porukom na svom Instagram profilu.
- Istekom posudbe završava moj period igranja u Željezničaru. Bilo je lijepo vratiti se kući, klubu kojeg iskreno volim. Hvala za sve trenutke koje ću uvijek pamtiti. I one dobre, a i one loše iz kojih ću naučiti. Bila je čast nositi plavi dres i doživjeti sve to… Hvala Željovci! Hvala Željo! - stoji u objavi mladog napadača.