Ova pobjeda znači da je naša reprezentacija jednom nogom u 1/16 finala Svjetskog prvenstva.
Nakon što je sudija svirao kraj utakmice svi su krenuli da slave, svi osim Edina Džeke.
Džeko je i tokom utakmice bio jako ljut nakon što ga je selektor Barbarez izveo iz igre.
Nisu se strasti očito smirile ni nakon utakmice jer su kamere snimile Džeku.
Naime, vidno je bilo da je Džeko jako ljut, te je imao šta reći Hrgoviću, a kamere su odmah snimile i Barbareza.
Kako je sve izgledalo pogledajte OVDJE.
Podsjetimo, naša reprezentacija, obzirom da bi trebala proći u narednu fazu takmičenja, tamo će igrati protiv Amerike.