Mladi bh. fudbaler nije krio zadovoljstvo zbog velike pobjede, ali i zbog pogotka za vođstvo od 1:0.
Pročitaje još:
„Nisam puno razmišljao. Mislim da je bio dobar gol. Dobro smo ušli u utakmicu, onda je došao i drugi gol, istakao je Alajbegović za Arenu Sport.
„ Malo smo pali, ali prvih 40 minuta odigrali smo fenomenalno, mogli smo voditi i 4:0. Bilo je i vruće, ali poslije je sve bilo dobro“, dodao je mladi bh. fudbaler.
Na kraju se zahvalio i navijačima BiH.
„Oni su 12. igrač. Nemam rečenice za njih. Hvala svima na sjajnoj podršci, cijeloj Bosni i svima koji su bili ovdje“, kazao je jedan od junaka istorijske pobjede.