Радници "Електро-Бијељине" данас од 9.00 о 17.00 часова изводиће радове на годишњем ремонту трафостанице "Прибој" и припадајућим далеководима "Прибој", "Потраш", "Пељаве" и "Колобара".
Без струје ће бити потрошачи у насељеним мјестима Прибој, Пељаве, Подгора, Потраш, Липовица Бријест, Завршје и Мумбашићи.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу .