Uoči današnjeg treninga Zmajeva medijima se obratio Arjan Malić (20).
Malić je izjavio kako se nada svojim prvim minutama na SP u duelu protiv Katara.
"Naravno da se nadam svojim prvim minutama, logično, to bi bio jedan jako, jako lijep trenutak. Ali, prvo, ja bih bio najsterniji da mi prođemo ovu grupu i da pobijedimo protiv Katara i ako ja ne dobijem minute, to na kraju nema veze. Naravno da se nadam, ali biti će još utakmica pa će nadam se, akobogda, doći koja minuta." započeo je Malić.
Odgovorio je i na to da li je spreman za nastup.
"Naravno da sam spreman. Mi se polako pripremamo, imali smo slobodan dan poslije Švicarske. Poraz nas je naravno bolio, ali idemo dalje, imamo šanse i ići ćemo u utakmicu puni energije i dati sve od sebe da pobijedimo." istakao je Malić.
Osvrnuo se i na svoju igru.
"To nije ništa posebno, to je moja igra, ja volim igrati borbeno, volim da idem u duele. To je moja igra i naravno da sam vidio par poruka i jako sam sretan na tolikoj podršci naših navijača. Ali, to je moja igra i nadam se da ćete u budućnosti vidjeti još dosta od mene."
Odgovorio je i na pitanje kakav je bio osjećaj izaći pred veliki broj naših navijača i čuti naše pjesme.
"To je nešto posebno. Kada izađeš na stadion i vidiš koliko je tu navijača ne možeš da vjeruješ kako mi ovako mala država možemo napuniti tolike stadione. Mislim da cijeli svijet gleda i vide nas pogotovo sada kakva sno mi nacija i tome se pobno radujem. I hvala posebno navijačima na podršci jer nam to jako puno znači." zaključio je Malić.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.